W zaległym spotkaniu 11. kolejki rozgrywek IV ligi śląskiej, gr. 2 Rekord podejmował marklowicką Polonię.

28-10-2009 13:49

Rekord Bielsko-Biała – Polonia Marklowice 1:0 (0:0)

Rekord: Jacak – Kasprzycki, Kania, Rumiński, Waliczek, Ceglarz (46. Pilch), Stajerski, Maślorz (68. Jaroś), Woźny (77. Zieliński), Ogrocki, Woźniak (90. Bogdan)

1. min. Gospodarze na biało, goście na czerwono, sędziuje Tomasz Wajda (Żywiec)

2 min. Zbyt lekko i niecelnie strzela Maślorz

3 min. Niegoroźnie dośrodkowuje Powiecko, wyłapuje Jacak

5 min. Faul Procka (żółta kartka) na Maślorzu i rzut karny dla Rekordu

6 min. Pógórny strzał Woźniaka przy prawym słupku świetnie paruje Błatoń

10 min. Z 30-stu metrów obok słupka uderza Woźniak

12 min. Kolejny, niecelny strzał zza linii pola karnego miejscowych, chybił Ceglarz

13 min. Wrzutka "Cegły" strzela z bliska Ogrocki, piłkę odbija bramkarz - Błatoń, poprawkę Maślorza blokują obrońcy

15 min. Bliski szczęścia Kobeszko, który nieznacznie przestrzelił z bliskiej odległości

17 min. Groźny kontrwypad Rekordu, ale stoperzy radzą sobie z Woźniakiem

24 min. Trwa napór bielszczan, którzy starają się pzredzierać głównie prawą flanką

30 min. Ogrocki zagrywa do Waliczka, który źle przyjmuje piłkę, a ta opuszcza boisko

31 min. po rzucie wolnym dla gości zakotłowało się pod bielską bramką, ale miejscowi zażegnują niebezpieczeństwo

33 min. "Rekordziści" nie forsują szalonego tempa, a szkoda bo przyjezdni grają w personalnym osłabieniu (koztuzje i kartki)

40 min. Z ogromnej odległości (ok. 40 metrów) uderza mocno, ale nad poprzeczką Rumiński

43 min. Z 18-stu metrów płaska strzela Woźniak, wyłapuje Błatoń

45 min. Kolejny uderzenie z dystansu, Ogrocki nie trafia w światło bramki

46 min. U bielszczan zmiana - Pilch w miejsce podmęczonego Ceglarza

52 min. Optyczna przewaga gospodarzy jednak bez większego efektu

53 min. Wrzutka z boku, po rzucie wolnym Powiecki, główkuje Woźny

54 min. Strzela Caniboł, broni Jacak

59 min. Goście nieco śmielej poczynają sobie w ofensywie

62 min. Dośrodkowanie Maślorza z rzutu wolnego przechwytuje Błatoń

65 min. Strzał z pierwszej piłki Pawelca, piłka nienacznie mija słupek bramki Jacaka

68 min. Tuż obok spojenia słupka z poprzeczką Woźniaka

73 min. Znów gorąco pod bramką Rekordu, sprawcami zamieszania - Powiecko i Caniboł

78 min. Szarża Woźniaka, szybszy Błatoń

79 min. Gooool! Strata piłki przez gości. Piłkę przejmuje Zieliński, dogrywa do Ogrockiego, który z zimna krwią lokuje piłkę w bramce strzelając po ziemi. 1:0

86 min. U gości w miejsce A.Basika - Kotula

86 min. Ogrocki prostopadle, ale niecelnie do Zielińskiego

87 min. Co rusz groźnie w polu karnym Rekordu. Nieudanie interweniuje Jacak, ale jedyny zysk Polonii to korner

88 min. Dwójkowy wypad "rekordzistów". Pilch niedokładnie do Woźniaka

89 min. Żołta kartka dla Zielińskiego za opóźnianie gry, sędzia dolicza trzy minuty

90+2 min. Żółta kartka dla Bogdana za opóźnianie gry

94 min. Końcowy gwizdek arbitra, zasłużone trzy punkty dla gospodarzy, taniec radości "rekordzistów" na środku boiska. To trzecia wygrana z rzędu w potyczkach ligowych