Tak grała młodzież

Praktycznie co dzień odbywają się mecze z udziałem drużyn Rekordu. Tu znajdziecie wyniki oraz harmonogram ich gier.

11-06-2010 10:44

9.06.2010 r. (środa)

Liga Okręgowa „A” młodzików

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Rekord Bielsko-Biała 1:2 (1:1)

Gole: Rosegnal, Hyży

Rekord: Juraszek – Moczydłowski, Białobrzycki, Marek, Wejnerowski, Dudała, Hyży, Czernek, Rosegnal, Jastrzębski, Szymański oraz Warchał, Makowski, Kubica

Pomeczowa opinia trenera Piotr Kuś: - Jesienią przy naszej porażce 0:2 bohaterem meczu był nasz bramkarz. Tym razem to golkiper Podbeskidzia uchronił swój zespół od przegranej w wyższych rozmiarach. Jestem bardzo zadowolony z gry chłopaków!

10.06.2010 r. (czwartek)

II liga kobiet, gr. śląska

Rekord Bielsko-Biała – Czarni Bytom Sucha Góra 5:1 (2:1)

Gole: Byrdy, Grek po 2, Bryzek – 1

Rekord: Walaszek – Chrząszcz, Knieszner, Zasiadczuk, Hubczyk, N. Cwajna (Sikora), Grek (Gancarczyk), Bryzek, Gałuszka (Skowrońska), Chwastek (Biskup), Byrdy

Pomeczowa opinia treneraWitold Zając: - W pierwszej połowie rywalki zaskoczyły nas wysoką obroną. W przerwie wyjaśniliśmy sobie jak grać przeciwko tak ustawionemu zespołowi i mieliśmy od razu tego efekty. Cieszy mnie styl wygranej oraz fakt, że dziewczęta potrafiły się ponieść od stanu 0:1.

11.06.2010 r. (piątek)

Bytom – Wojewódzki finał turnieju „Z podwórka na stadiony o Puchar Tymbarku” z udziałem zawodników z rocznika 2000.

Ajaks Częstochowa - Rekord Bielsko-Biała 4:4; gole: Gawryś - 4

Chrzciciel Tychy - Rekord Bielsko-Biała 4:1; gol: Heczko

Piotrowice - Rrkord Bielsko-Biała 1:9, gole: Gawryś - 4, Stawicki - 2, Bokun, Byra, Byrdy po 1

Rekord: Syc - Zontek, Stawicki, Gawryś, Sikora, Klimek, W. Loranc, Byrdy, Heczko, Byra, J. Loranc, Bokun

12.06.2010 r. (sobota)

Liga Okręgowa "A" młodzików

BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała 1:4 (0:1)

Gole: Jastrzębski – 2, Czernek, Rosegnal po 1

Rekord: Juraszek – Moczydłowski, Gibas, Marek, Wejnerowski, Dudałą, Hyży, Czernek, Rosegnal, Jastrzębski, Szymański oraz Krysta, Warchał, Makowski, Kubica Pawlik, Malarz, Śleziak

Pomeczowa opinia treneraPiotr Kuś: - Zwłaszcza druga połowa była dobra w naszym wykonaniu. W pierwszej szybko zdobyliśmy gola, ale do przerwy mecz był bardzo wyrównany.

Lubliniec  - Turniej zawodników z rocznika 1998 „Anczok Cup”

MOSiR Jastrzębie-Zdrój – Rekord Bielsko-Biała 1:1; gol: Klimczak

Ruch Chorzów – Rekord Bielsko-Biała 1:0

Akademia Lubliniec – Rekord Bielsko-Biała 0:3; gole: Lach – 2, Kaczmarczyk

Kadra Śląskiego ZPN – Rekord Bielsko-Biała 1:1; gol: Gąsior

O VII-e miejsce Raków Częstochowa – Rekord Bielsko-Biała 2:3; gole: Kaczmarczyk 2, Błasiak

Rekord: Kałuża – Błasiak, Lach, P. Lekki, Gąsior, Herma, Kaczmarczyk, Łasak, Kubaczka, Matlak, Klimczak, Konior

13.06.2010 r.

Liga Okręgowa młodzików młodszych

Trójka Czechowice-Dziedzice – Rekord Bielsko-Biała 0:6 (0:3)

Gole: Wasilewski, Dudała po 2, Dudek, Kubica po 1

Rekord: Jastrzębski – Rutkowski, Harat, Dudek, Jopek, Lach, Czernek, Dudała, D. Lekki, Wasilewski, Kubica oraz Malec, Kaczmarczyk, Błasiak, Gąsior, Herma

Pomeczowa opinia treneraWojciech Błasiak: - Fajne boisko, fajny przeciwnik i fajna gra – tak najkrócej określiłbym przebieg meczu. Kawał dobrej roboty zrobili w środku pola Michał Czernek z Damianem Dudałą.

Liga Okręgowa juniorów młodszych

BKS Stal Bielsko-Biała – Rekord Bielsko-Biała 0:4 (0:0)

Gole: Chorosz – 2, Żyrkowski, Jastrzębski (z rzutu karnego) po 1

Rekord: Zątek – Sojka, Gadziński, Jastrzębski, Juszczyk, Makowski (Dulowski), Sierota (Cichura), Fijak (Oczkowski), Chorosz, Marek (Woźniak), Tomczak (Żyrkowski)

Pomeczowa opinia treneraJarosław Krzystolik: - Za tzw. wrażenie artystyczna dałbym po pierwszej połowie swojej drużynie ocenę – „6”. Niestety brakowało precyzji przy strzałach i zrobiło się nerwowo. Po zmianach znacznie przyśpieszyliśmy grę i wreszcie zaczęliśmy trafiać!

14.06.2010 r. (poniedziałek)

Eliminacyjny turniej żaków o Puchar Prezesa BOZPN

(Kozy, g. 16:00) Centrum Widowiskowo-Sportowe Kozy, Drzewiarz Jasienica, Rekord Bielsko-Biała